Close
رستوران

باغ وحش وکیل آباد

Vakil Abad Zoo

2576-iyQvniuHPRJq0S9YlG33.jpeg
Vakil Abad Zoo (1).jpg
Vakil Abad Zoo (2).jpg
Vakil Abad Zoo (4).jpg
Vakil Abad Zoo (3).jpg
Vakil Abad Zoo (6).jpg
Vakil Abad Zoo (5).jpg
Vakil Abad Zoo (8).jpg
Vakil Abad Zoo (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز و خدمات تفریحی و گردشگری
 • آکواریوم و باغ وحش

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش

  از زمان کودکی هر وقت به سفر زیارتی مشهد می رفتیم یکی از تفریحات هم دیدن حیوانات باغ وحش مشهد بود که آن زمان ها در محل خواجه ربیع بود و حالا در مجاورت باغ وکیل آباد در انتهای بلوار وکیل آباد قرار دارد..
  ولی هم در آن زمان کودکی و هم جدیدا که ازباغ وحش مشهد بازدید داشتم از اسارت حیوانات در این فضای نسبتا تنگ و نازیبا ، ناراحت شده ام .
  می گویند باغ وحش مشهد بزرگترین باغ وحش کشور است با گونه های متعددی از جانداران وحشی دارد . مثلا چند نوع ببر دارد و یا اخیرا تایگونی در این باغ وحش متولد شده که حاصل جفت گیری یک ببر نر با یک شیر ماده بوده است .
  دو تا از ببرهای باغ وحش هم ، ستاره فیلم سینمایی یا مستند شده اند .
  ولی همه اینها باعث نمی شود که از فضای نازیبای باغ وجش و از کوچکی قفس حیوانات اسیر، ناراحت نشوی ، بویژه که همیشه فضای داخلی قفس ها را به نوعی بهم ریخته و کثیف دیده ام .
  می گویند مرگ چند ببر در یکی دوسال اخیر در این باغ وحش طبیعی بوده است ولی این فقط می تواند یک ادعا باشد .
  به نظر من این گونه باغ وحش ها باید برچیده شوند و اگر فضایی برای نگهداری و مراقبت از حیوانات می خواهیم که به درد تحقیقات علمی هم بخورد باید فضاهای پارک وحش وسیع و مطلوبی در نقاط مناسب برای این امر اختصاص داد .#گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند انور محمدی
  نقدها:
  گزارش

  باغ وحش وکیل آباد مشهد با گونه‌های مختلف جانوری خود یکی از جاذبه‌های دیدنی شهر مشهد است که در سالهای اخیر و با کمبودهای مالی، دچار حواشی شده است.
  #تایسیز
  #باغ_وحش

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  باغ وحش وکیل آباد
  توصیه شده توسط کاربر

  به نام حضرت حق..
  سلام دوستان، باغ وحش وکیل آباد در علاوه بر حیوونهای مختلف یک شهربازی نیز دارد و چند رستوران نیز در اطراف آن دیده میشود که با تجربه شخصی خود میتوانم عرض کنم که غذاهای خوبی در آنجا سرو میشود، حیوونهایی همچون انواع پرندگان و ببر و میمون و سنجاب و طاووس در این باغ وحش موجود است
  ارادتمند :
  #پیام_جمال_لیوانی
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Shene
  نقدها:
  گزارش
  باغ وحش وکیل آباد
  توصیه شده توسط کاربر

  این باغ وحش یکی از بزرگترین باغ وحش های کشور است که بسیاری از حیوانات رو نگهداری می کنند. شیر، ببر، شامپانزه،تمساح، لاما،گوزن و ....و چند حیوان نادر را دارا است. اماااااا .... متاسفانه شرایط نگهداری از این حیوانات بسیار بده. بهتون پیشنهاد می کنم برید و این شرایط بد رو ببینید?
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  بزرگ و جالب
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  یکی از جاذبه های شهر مشهد، باغ وحش وکیل آباد است. در طول چند سفری که به این شهر مقدس داشته ام، معمولا به دلیل موقعیت خاص این باغ وحش همیشه سری به این مکان زده ام. این باغ وحش در منطقه وکیل آباد واقع شده است و به همین نام نیز شناخته می شود.
  باغ وحش وکیل آباد یکی از باغ وحش های وسیع ایران به حساب می رود و گونه های مختلف جانوری را در خود جای داده است. شیر، شتر، بز کوهی، جوجه تیغی های خاص، خزندگان و ... را می توانید در این مکان ببینید. هر چند که ظاهر و قفس حیوانات زیاد جالب نیست، و اعتراضاتی در این زمینه به مدیران باغ وحش انجام شده، اما هنوز هم این باغ وحش جزء خوب های ایران است.
  اگر گذرتون به مشهد افتاد، این جاذبه رو از دست ندین.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: