Close
رستوران

کافه لانجین (دادمان)

Langine Cafe Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این شعبه از بقیه شعبه های لانجین بزرگتره. شیرینیهاش مثل بقیه شعبه های لانجینه، صبحانه عالی و قهوه خوش عطر و بی نظیر، سرویس دهی فوق العاده س و برخورد کارکنانش خیلی صمیمیه.

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

فست فود

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند ليدا
  نقدها:
  گزارش

  رستوران لانجين در تهران شهرك غرب واقع شده جاي پارك رو كنار خيابان دادمان بايد گير بياريد. در اين رستوران صبحانه هم سرو ميشود كه استقبال خوبي هم از ان ميشود. امروز صبحانه ي انگليسي رو امتحان كردم سيب زميني، سوسيس، بيكن و نيمروش طعم خيلي خوبي داشت قارچ زيتون گوجه و لوبيا ديگر اجراي تشكيل دهنده ي اين صبحانه ي خوشمزه بودند در كنار اين بشقاب يك ليوان چاي و نان هم براتون ميارن كه صبحانه اتون كامل باشه. در كل از صبحانه ي اين رستوران راضي هستم.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  همون لانجین عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  قرار ما برای این رستوران، یک دورهمی برای صبحانه با چند تا از دوستان صمیمی بود. از قضا روز قرار ما، یک صبح برفی شد که بسیار وعده ما رو گرم و صمیمی تر نمود.
  کافه لانجین در بلوار دادمان واقع و دارای چند شعبه در سطح شهر تهران می باشد. این شعبه از رستوران در دو طبقه سرویس دهی را انجام می دهد. بنظر من طبقه دوم بهتر بود ولی بدلیل شلوغی ترجیح دادیم در طبقه اول باشیم.
  برای سرو صبحانه در این کافه بهتره که صبح زود، حوالی ۸، در این مکان باشید زیرا رفته رفته با شلوغی در رستوران مواجه خواهید شد.
  یکی از بدشانسی های ما در اون روز این بود که فردی که سرویس دهی را انجام می داد کمی بی حال بود و یه خرده در این خصوص ضعف داشت.
  کیفیت صبحانه هم خوب بود، دسترسی عالی و فضا کافه هم دلنشین بود.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند Lala
  نقدها:
  گزارش
  كافه لانجين
  توصیه شده توسط کاربر

  براي قرارهاي دوستانه چندمرتبه به اين كافه رفتيم. معمولا شلوغ هست گاهاً بايد منتظر شد تا ميزي خالي بشه. ما سيب زميني با سس پنير و قارچ و بعد هم شيك نوتلا و بادام زميني سفارش داديم كه همشون طعم خوبي داشتند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند mrt69
  نقدها:
  گزارش
  صبحانه کاری در کافه لانجین شهرک غرب
  توصیه شده توسط کاربر

  صبح روز بارانی پنجشنبه 24 آبان 1397 حوالی ساعت 7:40 دقیقه به همراه چندتا از همکارا به این کافه سر زدیم
  این کافه رستوران در اوایل خیابان دادمان شهرک غرب (نزدیک به پاکنژاد) قرار دارد و از ساعت 7:30 تا 11 سرویس صبحانه ارایه می شود.
  این کافه در دو طبقه با ظرفیت 60 نفر می باشد و در حوالی کافه جای پارک تقریبا زیاد می باشد (حداقل در صبح پنجشنبه).
  فضا و محله بسیار دنج آرام و مطلوب (البته در صبح پنجشنبه) در ساعات اولیه صبح کافه تقریبا خلوت بود و کلا یک میز در طبقه پایین و یک میز در طبقه بالا پر بود. ولی در حوالی ساعت 9 صبح تقریبا همه میز ها پر شدند.
  ما سه نوع صبحانه این رستوران رو تست کردیم:
  1-صبحانه انگلیسی ?(42 هزار تومان)
  2-پیتزا تخم مرغ و سوسیس (35 هزار تومان)
  3-سوسیس تخم مرغ (35 هزار تومان)
  مواد تشکیل دهنده هر صبحانه هم در تصاویر مشخص است.
  در کل حجم صبحانه ها برای یک نفر زیاد بود و حتی ادم های شکمویی مثل من هم نمیتونستن غذا رو کامل تموم کنند.??
  کیفیت مواد و نحوه سرو مناسب و مطلوب بود. حدودا ده دقیقه بعد از سفارش کل صبحانه و چای با هم آماده شد.
  نکته منفی در کل ندیدم شاید در نگاه اول یه مقدار قیمت ها برای صبحانه بالا باشد ولی با توجه به حجم غذا و محیط کافه در کل مطلوب بود.
  روی هر صبحانه ای هم چای و قهوه به صورت رایگان با شارژ چند باره رایگان ارایه میشود که از بین سه نوع چای (چای ساده- چای دارچین - چای لیمو عسل) و یک نوع قهوه (ترک) میتونستید انتخاب کنید .
  در کل از این کافه راضی بودم و مناسب برای قرار های خانوادگی - دو نفره - کاری می باشد.
  رفتار پرسنل و سرویس دهی هم در کل مناسب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: