Close
رستوران

کافه مادو

Mado cafe

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

کافه

سبک آشپزی

فست فود

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات

صندلی
خدمه رستوران

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند ليدا
  نقدها:
  گزارش
  مادو
  توصیه شده توسط کاربر

  شعبه هاي مادو رو ميتونيد در سراسر استانبول در مراكز خريد و خيابان استقلال پيدا كنيد. كنوفه و بستني يكي از خوب هاي خدا هست كه در مادو بهترينش رو ميتونيد نوش جان كنيد. از چاي در استكانهاي كمر باريك هم غافل نشيد.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  مادو
  توصیه شده توسط کاربر

  مادو از کافه رستورانهای خیلی خوب و زنجیره ای ترکیه است که توی اکثر شهرهای توریستی این کشور شعبه داره و همیشه یکی از انتخاب های ما برای صرف غذا و دسر بوده. مادو در خیابان استقلال هم چندین شعبه داره و اینبار به یکی از شعبه های این خیابان که قبلا نرفته بودیم سر زدیم ، بستنی ، کادایف و کنوفه بستنی سفارش دادیم و همگی طبق انتظاری که از مادو داشتیم خیلی تازه و خوشمزه بودن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  مادو (سلطان احمد)
  توصیه شده توسط کاربر

  مادو از کافه رستوران های خیلی خوب استانبول هست و توی همه قسمت های توریستی این شهر حداقل یه شعبه داره. قبلا به شعبه های مختلف این کافه رفته بودیم و از اونجایی که از کیفیت اون خیلی راضی بودیم باز هم جزو انتخاب های ما برای صرف غذا بوده که این بار شعبه ای از اون که توی محله سلطان احمد بود رو انتخاب کردیم. این شعبه سه طبقه داشت و فضای هر طبقه کوچک بود. کوفته با ماست ، کباب و مرغ با سس کاری سفارش دادیم که همگی کیفیت و طعم خیلی خوبی داشتن و از اینکه بازهم مادو رو انتخاب کرده بودیم کاملا راضی بودیم .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: