Close
هوالین
amir.dr
نقدها:
گزارش
بهشتی در کوهستان
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

هوالین در شرق تایوان و کنار اقیانوس آرام واقع شده که بخاطر کوهستان‌ها و رودخانه‌های شگفت‌انگیزش شهرت یافته است. آسان‌ترین و راحت‌ترین راه رسیدن به هوالین از تایپه (پایتخت تایوان) با قطار معمولی (سه الی چهار ساعت)، قطار سریع‌السیر (حدود دو ساعت) و یا از ایستگاه اصلی تایپه است که هر ساعت دو تا چهار قطار به سمت هوالین روانه می‌کند. به یاد داشته باشید که بلیط قطار خود را از قبل، به خصوص برای آخر هفته‌ها و تعطیلات رزرو کنید زیرا قطارها به سرعت پر می‌شوند. جاذبه‌های طبیعی هوالین از قبیل پارک ملی تاروکو، پارک ملی یوشان، دره ایست ریفت و آب‌گرم‌های طبیعی هر ساله گردشگران زیادی را به این منطقه از تایوان جذب می‌کند. اما بیشتر گردشگران برای بازدید از دره زیبای تاروکو که یکی از زیباترین پارک‌های ملی تایوان است، به هوالین می‌روند. این دره با وجود پل‌های طنابی بر فراز رودخانه ها، مسیرهای پیاده‌روی با مناظر حیرت‌انگیز و معابد ساخته شده در دل کوهستان، مکانی جالب و فراموش نشدنی است.
شما می‌توانید در شهر برای خرید تور تاروکو اقدام کنید. تاروکو حدود ۲۵ کیلومتر از شهر هوالین فاصله دارد، و ۲۰ کیلومتر دیگر فاصله تا تیانشیانگ در امتداد تنگه شگفت‌انگیز است. شما در راه نهایت آزادی و آرامش را تجربه خواهید کرد.
بهترین زمان سفر: از اواسط اسفند تا اواسط اردیبهشت و یا از اواسط شهریور تا اواسط آبان
بهترین غذاها: مرغ سرخ شده تایوانی
بهترین روش حمل و نقل: گشت‌و‌گذار در هوالین آسان است زیرا این شهر به اندازه کافی کوچک است که بتوان با پای پیاده نقاط مختلف آن را طی کرد. پیاده‌روی از ایستگاه قطار هوالین تا مرکز شهر حدود پانزده دقیقه طول می‌کشد و همچنین می‌توانید برای گشت‌وگذار در سطح شهر دوچرخه اجاره کنید.

مناسب برای
  • تفریح

  • طبیعت گردی

  • ماجراجویی

  • فرهنگی و تاریخی

  • آرامش و استراحت

نوع سفر:
تاریخ سفر:
  • amir.dr

    هوالین در شرق تایوان و کنار اقیانوس آرام واقع شده که بخاطر کوهستان‌ها و رودخانه‌های شگفت‌انگیزش شهرت یافته است. آسان‌ترین...