Close
هتل فیم رزیدنس لارا اند اسپا
Ali Behroozi
نقدها:
گزارش
هتل فیم رزیدنس مکانی برای آرامش
توصیه شده توسط کاربر

با سلام خدمت همه لست سکندی ها
با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برقراری تورهای سفر خارجی به صورت مستمر در این ایام و اینکه تا اونجایی که دیدم کسی نقد و بررسی در خصوص هتلها تو این ایام ننوشته بهتر دیدم برای اطلاع شما دوستان توضیحاتی در خصوص سفرم به هتل فیم رزیدنس در خرداد 1400 برای شما داشته باشم.
ما با پرواز سان اکسپرس این هتل رو رزرو کردیم، ابتدا باید بگم تو این ایام اگر میخواین به ترکیه سفر کنید باید تست کرونا حداکثر 3 روز قبل پرواز انجام بدین و موقع برگشت هم همین کار رو تو کشور ترکیه باید انجام داده باشید. خوشبختانه تست داخل ایران توسط ایرلاین سان اکسپرس در آزمایشگاههای مورد تایید این هواپیمایی به صورت رایگان انجام میشه ولی در ترکیه هزینه 220 تا 300 لیر شامل حال شما خواهد شد.
من دو روز مونده به پرواز کارهای رزرو رو انجام دادم و فکر می کردم تو این شرایط کسی به آنتالیا سفر نمیکنه اما برعکس دیدم حتی هواپیما برای یک نفر اضافه هم که میخواستیم با ما همسفر بشه جا نداشت و تو فرودگاه هم خیل عظیم هموطنان از شهرهای مختلف ایران رو دیدم که برای سفر با ایرلاینهای مختلف پشت کانترها صف کشیده بودند که با شرایط کرونا و هزینه های فضایی این سفر برای من عجیب بود!
هواپیمای سان اکسپرس نو، تمیز ولی بسیار کوچک بود و بیشتر شبیه اتوبوس های ناراحت بین شهری بود، از پذیرایی رایگان یا پتو و بالش هم خبری نبود و همه چی در ازای پرداخت یورو قابل دریافت بود.پرواز راس ساعت انجام شد و پس از نیم ساعت توقت در آدنا و در مجموع چهار ساعت به فرودگاه آنتالیا رسیدیم و پس از سوار شدن به اتوبوس های مربوطه 20 دقیقه بعد در هتل بودیم ولی تور لیدر خیلی سریع فقط ما رو تحویل هتل داد و رفت و هیچ کاری انجام نداد که بقیه کارها و تحویل اتاق و ... رو خودم مجبور به انجام شدم.
شرکت آزرا تور مسول برگزاری این تور داخل ترکیه بود که کلا به دلیل حجم بالای مسافر وقت حضوری برای مسافران نداشتند و فقط از طریق تلفن پاسخگوی ما بودند.
با توجه به اینکه تو هفته سفر ما کشور ترکیه به دلیل پاندمی تعطیل بود تقریبا تمام هتل ها هم خدمات برنامه های شبانه رو نداشتند و استفاده از خدمات محدود به استخر، دریا، پارک آبی، غذا میشد. البته در پایان هفته با توجه به لغو تعطیلی، سینما، برنامه های ورزشی داخل آب و امکانات تفریحی هتل غیر از شروع به فعالیت کردند.
هتل فیم رزیدنس بین دو هتل کنکورد و دلفین پالاس قرار داشت. بیشتر مسافران این هتل رو روس ها و آلمانی ها تشکیل میدادن که با توجه به اینکه ما میخواستیم یک هفته روی ماه هموطنان رو نبینیم از این نظر بسیار خوب بود اما در کل جزو هتلهای شاد و اکتیو نیست و بیشتر برای آرامش مناسبه، کارکنان هتل اغلب به زبان انگلیسی مسلط نیستند ولی خوش برخورد و بسیار محترمانه برخورد می کنند.
در ابتدا که ما وارد هتل شدیم خیلی برای ما جذاب نبود و خستگی سفر هم باعث شده بود که خیلی چیزها رو نبینیم اما باید بگم این هتل نه خیلی نوساز و نه خیلی قدیمی هست، همیشه بوی عطر دلپذیر داخل فضای هتل میاد که به شما حس نشاط و آرامش میده، قسمت پذیرش هتل تقریبا کوچک ولی فضای جلوی هتل که به پذیرش وصل شده بزرگ هست. اتاقها بسیار تمیز و با فضای مناسب هست که هر روز هم تمیز می شد اما دمای هتل خیلی خنک نیست و فکر کنم با توجه به هزینه ها و کم بودن مسافران جهت صرفه جویی خیلی از انرژی استفاده نمی کردند، مینی بار اتاق هم دمای خیلی خنکی نداشت و داخل اون آب، سودا، دو مدل نوشابه، آبمیوه و شیر بود که هر روز به صورت رایگان شارژ می شد. رستوران هتل غذاهای خوشمزه ای داشت اما به نسبت تنوع زیادی نداشت خصوصا در وعده ناهار و تا پایان هفته غذاها تکراری می شد، یه اسنک بار هم در محوطه ساحل بود که از 11 تا 4 بعدا از ظهر همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، دونر مرغ و یکی دوتا غذای دیگه داشت. در کنار استخرها هم یه قسمت دیگه بود که میوه مثل هندوانه، طالبی، گلابی، گوجه سبز و ... بستنی، وافل و سیب زمینی شکم پر میداد. این رو هم بگم که دیگه از غذای سلف سرویس خبری نیست و جلوی تمام کانترها شیشه کشیده شده و شما باید از مسؤل پشت کانتر درخواست کنید که هر غذا و خوراکی که مورد نظر هست به شما بده، محدودیتی برای دریافت غذا ندارین اما به نظرم خیلی از اسراف غذا جلوگیری میشه.
هتل دارای استخرهای زیاد و بسیار تمیزی هست که با توجه به کمی مسافران، غیر استخری که مخصوص بچه ها بود کنار بقیه استخرهای چهار نفر بیشتر نبودن و ساحل شنی خوبی هم داشت که میشد از دریا لذت برد. پارک آبی هتل هم دارای 5 سرسره هست که به نسبت خوب بود.
با توجه به عدم برگزاری برنامه های شبانه ساعت 10 شب تقریبا هیچ کاری برای انجام نبود و بهترین گزینه خواب بود.
برای تردد به شهر جلوی هتل ایستگاه اتوبوس وجود داشت اما باید برای هر نفر کارت اتوبوس تهیه می شد و داخل سایت هم ثبت می شد و با توجه به عدم رعایت مسائل بهداشتی و نزدن ماسک توسط مسافران خیلی پرخطر بود که ما استفاده نکردیم چون در صورتی که تست کرونا ما مثبت می شد مجبور بودیم دوهفته داخل اتاق هتل قرنطینه بمونیم و همه برنامه ها به هم میریخت. اما اگر یکی از تورهای تورلیدرهای عزیز رو خریداری می کردید یک روز هم تور خرید رایگان شما رو مهمان می کردند! که با توجه به وقت 2ساعته برای هر مرکز خرید( در مجموع 3 مرکز خرید) کلا خیلی وقتی برای خرید وجود نداشت و بیشتر استرس سریعتر خرید کردن و جا نموندن از اتوبوس رو حس می کردیم.
در مجموع ما انرژی بسیار خوبی از این سفر برای ادامه حیات در کشورمون گرفتیم و با همه هزینه ها و مشکلات سفر در دوران کرونا ما که خیلی راضی بودیم ولی اگر کرونا تموم بشه برای دفعه بعد هتل پر هیجان تری رو انتخاب خواهم کرد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: