Close

تور های استانبول

4.8
از 49 رای

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین هتل در استانبول بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های استانبول از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های استانبول
استانبول یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این شهر جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این شهر می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی استانبول را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های استانبول
استانبول رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های استانبول را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های استانبول
استانبول دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد و برفی است. بهار و پاییز اما بهترین زمان برای سفر به استانبول است. در این دو فصل دمای هوا برای سفر و بازدید از جاذبه‌های گردشگری استانبول مطبوع می‌باشد.
سیستم حمل و نقل عمومی کشور استانبول بسیار پیشرفته و سریع است. شما برای حمل و نقل داخلی می‌توانید از اتوبوس، مترو، تراموا، فونیکولار، کشتی و تاکسی استفاده کنید.
در سفر به استانبول حتما اسکندرکباب، بورک و باقلوا را تست کنید.
واحد پول کشور ترکیه، لیر است. برای سفر به استانبول بهتر است بخشی از پولتان را به صورت لیر و بخشی را دلار آمریکا یا یورو به همراه داشته باشید. تبدیل پول در استانبول بسیار ساده است اما در انتخاب صرافی دقت کنید که صرافی بدون کمیسیون پولتان را تبدیل کند.
بهترین و سریعترین راه دسترسی به استانبول از طریق پرواز به مقصد فرودگاه بین المللی استانبول است. اروزانه پروازهای بسیاری از ایران به استانبول پرواز می‌کنند. همچنین برای سفر به استانبول می‌توانید با اتوبوس نیز اقدام کنید.
از ایران (تهران، تبریز و ارومیه) برای استانبول اتوبوس و همچنین از تهران به استانبول قطار مستقیم وجود دارد.
بله. با داشتن برگه کاپوتاژ، پلاک بین المللی و گواهی نامه بین المللی می‌توانید با ماشین شخصی به استانبول سفر کنید.
برای انجام تمامی این اقدامات باید به کانون جهانگردی اتوموبیلرانی جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.
سفر زمینی به استانبول بدون در نظر گرفتن معطلی در مرز 30 ساعت طول می‌کشد.
زبان رسمی کشور ترکیه و شهر استانبول ترکی است.
استانبول سه فرودگاه بین المللی دارد شامل فرودگاه بین المللی استانبول (جدید)، فوردگاه بین المللی آتاتورک، فرودگاه بین المللی صبیحا. اکثر پروازهای ایران به فرودگاه جدید استانبول پرواز می‌کند و از آنجا به سمت ایران سفر می‌کنند.
فیلتر کنید