Close

تور های اسپانیا

5
از 1 رای

اسپانیا یا پادشاهی اسپانیا، کشوری در شبه جزیره ایبری واقع در جنوب غربی اروپا است. این کشور عضو اتحادیه اروپا نیز هست. بهترین زمان سفر به اسپانیا از آخر اردیبهشت تا آخر شهریور است، چراکه در این زمان گردشگران بسیاری به این کشور سفر می کنند. از جاهای دیدنی اسپانیا می توان به کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان رامبلا، میدان کریستف کلمب و... اشاره کرد. همچنین از بهترین هتل های اسپانیا نیز می توان هتل تاگورو فمیلی اند فان، هتل تراولوژ لوسپیتالت، هتل ان اچ کالکشن بارسلون گرن کالدرون و... را نام برد. زبان رسمی مردم اسپانیا، اسپانیایی و واحد پول آن یورو است.

سوالات متداول

برای سفر به اسپانیا نیاز به ویزا شینگن دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن در لینک زیر موجود است: مدارک لازم برای ویزای شنگن
اسپانیا اقلیم مدیترانه‌ای دارد و براین اساس بهترین زمان سفر به این کشور بهار و پاییز است. البته اسپانیا در فصل تابستان به علت روزهای طولانی و نور آفتاب بسیار در میان گردشگران اروپایی محبوب است.
برای انتخاب بهترین هتل در اسپانیا بهتر است نظرات مسافران قبلی اسپانیا را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های اسپانیا از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های اسپانیا
اسپانیا یکی از مهمترین مقاصد گردشگران دنیا است. برای برنامه‌ریزی سفرتان می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید تا به راحتی بتوانید از جاذبه‌های مهم اسپانیا بازدید کنید. مسافران مکان‌های دیدنی اسپانیا را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های اسپانیا
اسپانیا رستوران‌های بیشماری دارد. برای انتخاب بهترین رستوران در اسپانیا پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران اسپانیا استفاده کنید. مسافران رستوران‌های اسپانیا را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های اسپانیا
واحد پول اسپانیا یورو است. بهتر است در سفرتان به اسپانیا یورو به همراه داشته باشید تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
بهترین و سریعترین راه دسترسی به اروپا از طریق پرواز است. از ایران به اسپانیا پرواز مستقیم وجود دارد.
حمل و نقل عمومی اسپانیا بسیار پیشرفته است. شهرهای بزرگ اسپانیا شبکه مترو دارند و در تمام شهرهای اسپانیا اتوبوس و تاکسی در دسترس عموم قرار دارد. همچنین در برخی از شهرهای بزرگ اسپانیا امکان اجاره دوچرخه و ماشین شخصی نیز وجود دارد.
برای سفر به بین کشورهای اروپایی می‌توانید از پروازهای داخلی ارزان‌قیمت، قطار و اتوبوس استفاده کنید.
در شهرهای توریستی اسپانیا در اغلب نقاط شهر دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
3 شرکت مهم یعنی وودافون، اورانج و مووی‌ستار در اسپانیا سیم‌کارت‌های 10یورویی برای توریست‌ها ارائه می‌کنند. شما می‌توانید از کیوسک‌های روزنامه‌فروشی و فروشگاه‌های بزرگ کارت‌شارژ بخرید.
اجاره‌ی خودرو در اسپانیا نیاز به کردیت کارت دارد. این کردیت کارت به‌عنوان ضمانت گرفته می‌شود. دقت کنید که آن‌ها کارت اعتباری (دبیت کارت) را قبول نمی‌کنند. برای اجاره خودرو باید حداقل 21 سال و گواهینامه بین‌المللی داشته باشید.
فیلتر کنید