Close
هتل

اقامتگاه بوم گردی کلدر
اقامتگاه بوم گردی

Kaldar Residence

Kaldar Residence (1).jpg
Kaldar Residence (2).jpg
Kaldar Residence (3).jpg
Kaldar Residence (4).jpg
Kaldar Residence (5).jpg
پیشنهاد کاربران

امکانات هتل

پارکینگ

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل :
 • کاربر لست سکند Shilan
  نقدها:
  گزارش
  اقامتگاه بوم گردی کلدر
  توصیه شده توسط کاربر

  اقامتگاه بومی کلدر
  این اقامتگاه زیبا در قسمت شمالی خرم آباد در روستا قلعه سنگی قرار دارد.
  خانه خشتی دو طبقه سنتی که کاملا آرام و ساده و زیباست ،حیاط این خانه پر از میوه مخصوصا میوه انگور است،در حیاط خانه قسمتی را برای اردک ها اختصاص داده بودند.
  این خانه دارای اتاقهای دو نفره سه و چهار نفره است ،هر اتاق حمام و دستشویی مجزا دارد.و اینکه هر اتاق چند عدد لحاف و تشک به جای تخت گذاشتن ،اتاق ها سیستم کولر کشی دارند . و اینکه غذاهایش کاملا ارگانیک هستن به خصوص عسل و کره دودی صبحانه که بسیار عالی و خوشمزه بود ،اگر دنبال آرامش هستید واقعا سری به این خانه زیبا به سبک سنتی بزنید.
  #گلفام_سفر

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  اقامتگاه بومگردی کلدر
  توصیه شده توسط کاربر

  در فاصله نه چندان دور از شمال خرم‌آباد، روستایی است که نامش را از قلعه‌ای قدیمی گرفته: قلعه سنگی. روستایی حاصلخیز که به باغ‌های میوه‌اش معروف است. در میان این باغ‌ها خانه‌ای ساخته‌اند به سبک خانه‌های قدیمی لرستان: خشت و گلی، دو طبقه با فضای سنتی..شب رو تو حیاط با موسیقی زنده محلی زیر نور مهتاب سر کردیم ?صبح با صدای اردک و گنجشک ها بیدار شدیم و با صبحونه کاملا ارگانیک تو تراس خشتی رو به طبیعت و کوه روزمون رو شروع کردیم?تجربه زندگی کردن تو خونه های کاهگلی و روستایی برای من خیلی لذت بخش بود

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کاربر لست سکند نوید مکوندی
  نقدها:
  گزارش
  کلدر اقامتگاهی آرام با قیمتی مناسب
  توصیه شده توسط کاربر

  اقامتگاه بومگردی کلدر (محمدپور) در روستای قلعه سنگی واقع در ده کیلومتری شمال خرم آباد قرار دارد. این اقامتگاه در باغ میوه بزرگی قراردارد و دوطبقه و هشت اتاق دارد. هر کدام از اتاقها دارای حمام و سرویس فرنگی میباشد و چند سرویس ایرانی هم در کنار اقامتگاه و بصورت مشترک وجود دارد. همچنین آشپرخانه مشترکی وجود دارد که دارای دو یخچال و دو اجاق گاز میباشد. اگر مایل به استفاده از غذاهای سنتی هستید باید از قبل هماهنگ کنید، چرا که بصورت روتین این خدمات را ارائه نمی‌دهند. نقطه قوت این اقامتگاه نوساز بودن، باغ میوه بزرگ و چشم انداز زیبای تراس اتاقها میباشد. نقطه ضعف آن نیز فاصله از مرکز شهر و همچنین نداشتن رستوران بود. در کل نسبت به هزینه پرداختی از اقامت در این مجموعه راضی بودیم.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: