Close
رستوران

رستوران سنتی مظفری

Mozaffari traditional restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

فضای باز
صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Asma Turki
  نقدها:
  گزارش

  ما اردیبهشت ماه کاشان بودیم ،فصل شلوغی بود و این رستوران رو بخاطر نزدیکی به خانه های تاریخی انتخاب کردیم.
  موقعیت مکانی مناسبی داره،دقیقا در کنار خانه های تاریخی کاشان(در خیابان علوی).این رستوران خانه ایی قدیمی بوده و بازسازی کامل شده و در حال حاضر کاربری آن رستوران و کافه است.فضای رستوران بزرگ و خوب بود و دور تا دور حوض وسط حیاط تخت هایی برای نشستن و صرف غذا وجود داشت،علاوه بر آن در طبقه زیر زمین(سرداب) و اتاق های اطراف حیاط و یا طبقه بالا نیز می توان نشست.
  فقط نکته منفی این رستوران رفتار غیرمتناسب گارسن و کلا پرسنل اونجا بود،برای ناهار یک ساعت معطل شدیم و.چون با بچه 5ساله بودیم و گرسنه بود یکم سخت گذشت.
  در کل برای ایام شلوغ این رستوران رو پیشنهاد نمیدم.
  ما زرشک پلو، سوپ و جلو کباب سفارش دادیم،کیفیت غذا قابل قبول بود.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش
  صرف ناهار در خانه های قدیمی کاشان
  توصیه شده توسط کاربر

  سفره خانه سنتی مظفری کاشان در موقعیت مکانی مناسبی قرار دارد,دقیقا در کنار خانه های تاریخی کاشان(در خیابان علوی).این رستوران,خود خانه ایی قدیمی بوده و بازسازی کامل شده و در حال حاضر کاربری آن رستوران و کافه است.فضای رستوران بزرگ و دلنشین است و دور تا دور حوض وسط حیاط تخت هایی برای نشستن و صرف غذا وجود دارد,علاوه بر آن در طبقه زیر زمین(سرداب) و اتاق های اطراف حیاط و یا طبقه بالا نیز می توان نشست.بدلیل موقعیتش معمولا شلوغ است و تورها بیشتر این مکان را انتخاب می کنند,پس یا از قبل جا رزرو کنید و یا کمی قبل از اینکه گرسنه شوید در این رستوران حضور داشته باشید.ما دو بار به این رستوران رفتیم که یکبار نیم ساعت طول کشید تا غذا بیاید و دفعه بعد یکساعت. برخورد پرسنل خوب است اما به نظر آقایی که سفارشات را می گیرد می تواند خوش اخلاق تر باشد و کمتر عجله داشته باشد. فضای رستوران هم تمیز است.ما یک ماهیچه پلو و یک کوکو سبزی به همراه چای سفارش دادیم.ماهیچه سرخ شده بود و خوشمزه بود اما روغنش زیاد بود.کوکو سبزی بسیار خوش طعم و بو بود و از خوردن آن لذت بردیم.سرویس چای و کیک هم مطلوب بود. این رستوران حدود 9 درصد را به عنوان بهای خدمات به فاکتور اضافه می کند. #غذا #رستوران #خوشمزه #کاشان #شکمگردی #خوشمزه #خرس_شکمو

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند سحر جاودانه
  نقدها:
  گزارش
  سفره خانه سنتي مظفري كاشان
  توصیه شده توسط کاربر

  من براي انجام كارهاي مقطع ارشدم چندين بار رفتم كاشان و توي بررسي ها تمام رستوران هاشون و براتون آوردم تقريبا ، فقط مونده بود اينجا ، خيلي ها ميگن نه اينجا بدرد نميخوره فقط واسه فريب توريسته ، ولي بنظر من غذاهاي سنتي كاشان و فقط اينجا بخورين، والا ما تو بهترين هتل هاي كاشان غذاهاي مونده خورديم ، اينجا اتفاقا خيلي هم رستوران خوبيه ، گوشت لوبياش هم عاااالي بود بشدت توصيه ميشه ، بچه ها اسم اون يكي غذا رو هررركار كردم يادم نيومد ، شفته سماق نيست ، توش بادمجون و گوشت و غوره داشت شبيه خورشت بادمجون خودمون ، يادمه خودشون بهمون پيشنهاد دادن، خيليييييي خوشمزه بود خيلي ، رفتين حتما عكسش و نشون بدين راهنماييتون ميكنن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: