Close
رستوران

مارینا بی سندز راساپورا مسترز

Marina Bay Sands Rasapura Masters

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

سبک آشپزی

سوشی
آسیایی

نوع وعده های غذایی

شام
میان وعده

نوع کاربری

فودکورت

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.بیاید کسب و کارتون رو بردارید برید به زندگیتون برسید. اگه اینجا بمونه میندازیم جلوی گاوا بخورن.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش
  فود کورت مارینا بی سندز سنگاپور
  توصیه شده توسط کاربر

  در قلبِ بهترین جاذبه ی سنگاپور یعنی مارینا بی سندز، میتوانید به یکی از بزرگترین و جذابترین فودکورتهایی را که تاکنون دیده اید، سر بزنید و از غذاهای متنوع آن بچشید.
  این فودکورت که در قسمت انتهایی مرکز خرید مارینا قرار دارد، طیف وسیعی از سلیقه های غذایی را پوشش میدهد. از غذاهای عجیب چینی تا غذاهای فست فودی جوان پسند.
  انتخاب ما از این تنوع غذایی، گوشت اردک و بال سوخاری با سس مخصوص سرآشپز بود.
  هرچند قیمتها با توجه به اینکه در یک مرکز تجاری بزرگ واقع شده بود، بسیار بالا به نظر میرسید، ولی ارزش هزینه کردن را داشت. در این فودکورت که در طبقه ی همکف یا بیسمنت قرار گرفته بود، تعدادی کافی شاپ و بار هم موجود بود.
  سفر ما در نوروز 97 بوده است.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: